Objednávka

Všeobecné podmínky pro pobyt:

Objednávka:

 •  Objednávku lze uskutečnit pouze po telefonické domluvě u majitelů na tel. +420 777 805 053 – Filip Hnátek nebo na tel. + 420 722 962 665 – Mgr. Michaela Hnátková
 • Ubytování lze též objednat a poptat prostřednictvím emailové pošty, jejíž adresa je info@luxury-apartment.cz.
 •  Ubytování v zimní sezóně je možné objednat především na týden od neděle do neděle.
 • Ubytování lze též objednat ve zkrácené verzi po celý rok, a to individuálně podle obsazenosti apartmánu.

Rezervace + způsob placení:

 • V případě vážného zájmu Vám zašleme prostřednictvím emailové pošty všeobecné podmínky a smlouvu o nájmu, na základě které uhradíte bankovním převodem nebo na pobočce banky provozovatele (UniCreditBank) do 5ti dnů zálohu ve výši 50% z ceny pobytu.
 • Doplatek ceny pobytu musí být uhrazen nejpozději do 60-ti dnů před začátkem pobytu.
 • Vámi podepsané všeobecné podmínky a smlouva o nájmu slouží jako voucher na ubytování. V den pobytu Vám bude předán apartmán přímo majitelem po podepsání nájemní smlouvy a seznámením s provozem v apartmánu.

Vratná kauce:

 • Po příjezdu při předání apartmánu je nutné složit vratnou kauci ve výši 10.000,-Kč jako zálohu na vybavení apartmánu a provoz, která vám bude v případě, že nedojde z Vaší strany k poškození vybavení nebo interiéru, při odjezdu vrácena. Jedná se o specifické užívání a provoz apartmánu, proto je nutné dodržovat veškeré provozní podmínky ukázané majitelem při předání apartmánu!!!

Příjezd a odjezd:

 • Luxury Wellness Apartment se nachází uprostřed sjezdovky přímo u horního výstupu z lanovky Horní domky ve ski areálu Lysá hora. V zimních měsících není možné dojet autem až k apartmánu. Pro Vaše vozidlo máme zajištěno parkovací stání na hlídaném parkovišti přímo pod lanovkou Horní domky.  Ideální čas příjezdu je ve 14.00 hod. Čas příjezdu doporučujeme domluvit den předem, abychom pro Vás mohli zajistit dopravu naším taxi skútrem nebo sněžnou rolbou.
 • Varianta 1: Možnost parkování u penzionu Kamínek nacházející se pod lanovkou Horní domky na hlídaném placeném parkovišti (800,-Kč/týden). Po předchozí domluvě pro Vás ve smluvenou hodinu zajistíme odvoz rolbou (8lidí + zavazadla), eventuálně sněžným skútrem vyvezeme Vaše zavazadla a Vy si lanovkou přijedete přímo až k apartmánu. Popsaná varianta cesty není zahrnuta v ceně pobytu. Dále si můžete individuálně objednat odvoz do apartmánu jakoukoliv horskou taxislužbou působící v Rokytnici.

Doprava: taxi rolba: +420 724 316 597 nebo čtyřkolka: +420 607 135 597

 • Varianta 2: Zaparkovat zadarmo na parkovišti č. 3 nebo č. 4 u ski areálu Horní Domky (pod hotelem Rokytka):

1. Zavolat taxi rolbu: +420 724 316 597 nebo čtyřkolku: +420 607 135 597, která Vás doveze přímo do apartmánu.

2. Před zaparkováním na parkovištích č. 3 nebo č.4 vyložit zavazadla a lyže u penzionu Kamínek, kde pro Vás ve smluvenou hodinu zajistíme odvoz rolbou (8lidí + zavazadla), eventuálně naším skútrem  vyvezeme Vaše zavazadla a Vy lanovkou přijedete přímo až k apartmánu.

 • Varianta 3: Možnost zaparkovat zadarmo na parkovišti č. 3 nebo č. 4 u ski areálu Horní Domky (pod hotelem Rokytka a sedačkovou lanovkou) a se zavazadly vyjet přímo až k apartmánu. Během zimní sezóny pouští provozovatel na lanovku pouze na lyžích nebo snowboardu. Lanovka pro pěší bez lyží otevřena pouze ráno od 8.00hod. do 8.15hod. a odpoledne od 15.45hod. do 16.15hod.
 • Výše uvedené informace platí též při odjezdu.
 • Apartmán je třeba uvolnit v neděli do 11.00hod.